Tussenstand Grote ClubActie

De verkoop van de Grote Clubactieloten is weer begonnen en we zijn al heel goed op weg!

Momenteel hebben we sowieso al 1896 loten verkocht. De voorlopige tussenstand van de top 10 verkopers zie je op de afbeelding hieronder. (Let op: dit is een tussenstand: er kan nog van alles veranderen wanneer alles is ingevoerd).
Wist je dat de beste 10 verkopers een prachtige VRC bal winnen? Ga dus vooral door met het verkopen van je loten en wie weet win jij de VRC-bal!

Superloten

Ook zijn er dit jaar weer superloten te koop: wil jij met je bedrijf of team de club steunen en zelf ook nog kans maken op leuke prijzen koop dan een Superlot! Een Superlot kost €150,- en staat voor maar liefst 50 loten. Extra veel kans om te winnen dus!
Voor meer info over de superloten kan je contact opnemen met Sharon van de Pol via joc@vv-vrc.nl.

Let op: de ingevulde boekjes kunnen vanaf 8 november ingeleverd worden in de daarvoor bestemde dozen bij het wedstrijdsecretariaat. Zaterdagmiddag 11 november is het laatste inlevermoment. Heb je je boekje dan nog niet ingeleverd dan kunnen wij ze helaas niet meer invoeren.

Zet hem op toppers!

Tussenstand