Uitnodiging: Thema-avond “Hoe coach en begeleid ik de jeugdspeler tijdens de training en wedstrijd”

Op donderdag 28 maart 2024 nodigen wij jullie graag uit voor een inspirerende thema-avond, georganiseerd door Jan Westerhof namens VRC. Deze avond is voor jeugdtrainers werkzaam in de onderbouw/middenbouw en bovenbouw.

Jan Westerhof is momenteel in de afrondende fase van de FC Utrecht opleiding “Hoofd Opleiding”. Zijn eindopdracht is het organiseren van een thema-avond. Het onderwerp van de thema-avond is: “Hoe coach en begeleid ik de jeugdspeler tijdens de training en wedstrijd.” Jeugdtrainers vormen de belangrijkste schakel in de ontwikkeling van onze jeugdspelers en daarom nodigt Jan jullie van harte uit om deze waardevolle bijeenkomst bij te wonen.

Datum: Donderdag 28 maart 2024
Tijd: 19:30 uur
Locatie: Wedstrijdsecretariaat VRC

Programma thema-avond

 • 19.30 uur: Inloop
 • 19.45 uur:
  Inleiding
  Voorstellen
  Visie VRC
 • 20.15 uur:
  Praktijktraining 45’gevolgd door wedstrijd 2×15 minuten
  Doelstelling praktijk “Hoe en waar druk zetten”
  Wedstrijd met voorbespreking, rust bespreking en nabespreking
 • 21.30 uur: Nabespreking praktijk
 • 21:45 uur: Nababbel onder het genot van……