Vacature Technisch Coördinator Onderbouw

Door de snelle groei van onze mooie club zijn wij op zoek naar een Technisch Coördinator Onderbouw.

De coördinator ondersteunt de Commissie Technische Zaken met als doel onze jeugdopleiding te verbeteren. Je bent verantwoordelijk voor het selectievoetbal bij de jeugd O6 t/m O8. Samen met de jeugdtrainers en interne scouting ben je verantwoordelijk voor de samenstelling van alle selectie elftallen.

Ook is de coördinator het eerste aanspreekpunt voor de trainers en leiders binnen de sectie O6 t/m O8. Jij weet als geen ander wat er binnen de teams speelt en kan dit vertalen naar de Commissie Technische zaken en andersom. De coördinator rapporteert de voortgang aan de gehele Commissie Technische Zaken. 

Wat hebben wij te bieden: 

  • Een sfeervolle gezellige vereniging 
  • Een plezierig sportklimaat 
  • Een vereniging waar ontwikkeling hoog in het vaandel staat 
  • Een goede begeleiding door onze commissie technische zaken
  • Passende vergoeding

Ben je enthousiast geworden en wil je graag ons team als Technisch Coördinator komen versterken, dan komen we graag met je in gesprek. 

Stuur een mail naar hoofdopleidingen@vv-vrc.nl en dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op. 

David Wagensveld (Hoofd Opleiding)