Vernieuwde lijn sponsorkleding VRC

De afgelopen 2 jaar hebben we al heel wat leden kunnen voorzien van Nike teamkleding en tassen, met dank aan alle sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt.

De Nike Academy Pro lijn die wij voeren is vernieuwd! Dit houdt in dat wij vanaf komend seizoen de nieuwe Academy Pro lijn gaan voeren en de huidige lijn op uitlopend staat. Hiervan zijn alleen nog enkele losse exemplaren te verkrijgen. De wijziging heeft betrekking op trainingspakken, trainingsets en polo’s. De overige artikelen zoals tassen, jassen, hoodies etc. zijn ongewijzigd.

Ben je geïnteresseerd om een team te sponsoren voor komend seizoen? Wij voorzien je graag van een prijslijst of maken een vrijblijvende offerte. Aanvragen mogen gestuurd worden naar kledingsponsoring@vv-vrc.nl

Tip: wil je verzekerd zijn dat jouw team nieuwe kleding heeft bij de start van het seizoen, wacht dan niet te lang met doorgeven. De gemiddelde doorlooptijd bedraagt 6 weken.

Wij kijken er naar uit om onze teams er weer mooi en professioneel bij te laten lopen.

VRC Sponsorcommissie