Voorbereidingen seizoen 2024/2025: teamindelingen jeugd in de maak

Het voetbalseizoen zit er alweer bijna op. Achter de schermen zijn de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen al in volle gang. De teamindelingen zijn daar een belangrijk onderdeel van. Daarom zijn de trainers van de jeugdteams, de interne scouts, sectiehoofden en de technische commissieleden al druk bezig geweest met het bespreken van de teamindelingen van de jeugdteams voor het seizoen 2024/2025.

Naar verwachting zullen ruim 65 jeugdteams ingedeeld moeten gaan worden. De samenstelling van deze teams (selectieteams en niet-selectieteams) verloopt uiterst zorgvuldig en verdienen allemaal onze aandacht. Hierbij maken wij weloverwogen keuzes en kunnen daarom achteraf niet aangepast worden.

Op 1 juli 2024 zullen de nieuwe teamindelingen op onze website bekend gemaakt worden. Dit kan niet eerder, omdat de overschrijvingsperiode t/m 15 juni 2024 loopt. We hopen natuurlijk dat dit naar ieders tevredenheid is en we weer voor een mooi nieuw en sportief seizoen kunnen gaan!

Namens de Commissie Technische zaken
Tom Verschoor (Bestuurslid Voetbalzaken)