VRC …. ameseginalew (deel 2)

In november 2023 hebben wij, namens VRC JO18-1, een tas met overtollige VRC-kleding overhandigd aan Getachew Negate van Stichting Dessi (www.stichtingdessi.org).

Inmiddels heeft het prachtige geel-blauw de sportvelden in de regio van Addis Abeba in Ethiopië bereikt en worden de shirts met trots gedragen. Een goed voorbeeld doet goed volgen, want inmiddels zijn er nog twee van die grote VRC-kledingtassen van een Veenendaalse zolder onderweg naar talenten in Ethiopië. Een duurzame en maatschappelijk verantwoorde bijdrage! 

Overigens kunnen wij ook nog wat van deze Ethiopische jongeren leren …. zijn onze kleedkamers en douches niet mooi genoeg …. het kan altijd nog anders na de wedstrijd of training 😊

VRC …. ameseginalew …. bedankt! 

Stichting Dessi (www.stichtingdessi.org)

Onze missie is ervoor te zorgen dat de kinderen en jongeren van Deda, Hidi en Mehal Meda kunnen opgroeien in een gezonde en veilige omgeving. Hierbij zetten we onderwijs in als belangrijkste hulpmiddel voor het bouwen aan de toekomst van deze kinderen/jongeren.

Ieder kind verdient de kans om zich te ontwikkelen.