VRC MO13-2 kampioen!

We gaan nog even door met het huldigen van onze kampioenen.

Zaterdag 25 mei was het zover, de kampioenswedstrijd van de MO13-2. Na een heel mooi seizoen, kwam nu de beloning. In de laatste fase hebben de meiden 37 punten uit 14 wedstrijden gehaald! En nog een leuke statistiek: met de minste tegendoelpunten!

Roda’46 stond op 2 punten achterstand, dus er moest zeker gewonnen worden. We speelden uit tegen DOSC in den Dolder, maar gelukkig maakte dat niemand uit en hadden we een groot aantal fans langs de lijn. Iedereen was een beetje zenuwachtig. Na een spannende eerste helft gingen we de rust in met 1-1. De 2e helft begon en gelukkig viel de 1-2. Daardoor had iedereen weer iets meer rust. Uiteindelijk werd er nog 2 keer gescoord, de einduitslag was 1-4!

De ouders hadden goed voorbereidend werk gedaan, en na het laatste fluitsignaal kwam er muziek en champagne!

Eén groot feest na de knappe prestatie van dit team! Trots op deze meiden!