Met groot verdriet heeft VRC het bericht ontvangen dat Edo Suvé van VRC O13-1 donderdag op 12-jarige leeftijd is overleden bij een ernstig ongeval.
Op een moment als dit zijn woorden moeilijk te vinden. Onze gedachten gaan in de eerste plaats uit naar zijn ouders Jelle en Annelies, die allebei als vrijwilliger actief zijn bij VRC, zijn broertje Jack (O11-5) en zijn zusje Elise. Ook andere familieleden van Edo zijn regelmatig op onze club te vinden. We denken aan hen en aan alle familieleden en naasten die Edo moeten missen.
Edo was een vertrouwd gezicht binnen VRC en al lid sinds 2020. De trainers en leiders van O13-1 omschrijven hem als de sfeermaker van het team. Iemand die erbij hoorde en die enorm gemist zal worden. Het is nauwelijks te bevatten dat hij er niet meer is.
Samen stilstaan bij het verlies
Vrijdagavond is er bij VRC voor de betrokken teams gelegenheid om bij elkaar te komen, steun te vinden en elkaar te troosten. Ook ligt er een rouwboek waarin iedereen die dat wil iets kan schrijven over Edo, het verlies en de herinneringen aan hem. De kantine is vanaf 20:00 uur open voor iedereen die daar behoefte aan heeft.
Bij de wedstrijden van VRC O23-1 en VRC 1 wordt morgen met rouwbanden gespeeld. Voorafgaand aan alle thuiswedstrijden wordt een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Edo.
VRC wenst Jelle, Annelies, Jack en Elise, de verdere familie en naasten, zijn teamgenoten en trainers en leiders ontzettend veel sterkte met dit grote verlies.
Bestuur VRC
