VRC Voetbal-2-daagse weer een groot succes!

Op 9 en 10 mei vond weer de jaarlijkse VRC Voetbal-2-daagse plaats. En opnieuw waren deze twee dagen een groot succes!

Het ochtendprogramma bestond uit dynamische trainingsvormen in combinatie met spelvormen. In de middag lag de focus op toernooitjes en natuurlijk mocht flessenvoetbal, met het prachtige weer, niet ontbreken.

De VRC Voetbal-2-daagse is een begrip geworden binnen VRC. Het blijft een genot om te zien hoeveel plezier de kinderen beleven tijdens deze 2-daagse.

Deze tweedaagse was ook meteen de aftrap van onze samenwerking met Balpro. Balpro gaat vanaf komend seizoen de VRC Voetbal Academie voortzetten. Hierbij krijgen spelers en speelsters van VRC een extra training op de vrijdagavond, waarbij de focus ligt op de persoonlijke ontwikkeling van het kind op het gebied van techniek, loopscholing en inzicht.
Balpro heeft laten zien tijdens deze 2-daagse dat hun visie op het ontwikkelen van spelers en speelsters helemaal in de lijn ligt met de visie van VRC. We gaan dus een mooie samenwerking tegemoet!