VRC VR30+ 1 sluit seizoen mooi af met winst op toernooi

Er is weer een voetbal jaar voorbij. Wat hebben we het weer leuk gehad met elkaar in onze 30 plus damesteams. Voor het eerst samen met onze beide teams in een competitie.  Er zijn helaas vervelende blessures geweest….maar gelukkig ook veel plezier en goals! Jasper stond elke week voor ons klaar om ons te trainen. 

Vrijdag 30/6 mocht VRC VR30+ 1 deelnemen aan een toernooi in Soest. Helaas moesten we onze eigen beide Nicole’s missen. We kregen versterking van Janie en Janine. Het verliep soepel en geen wedstrijd verloren…..we werden kampioen! Goede afsluiter van een mooi seizoen. 

Mocht je nu jonger zijn dan 30 jaar of zin hebben in voetbal en plezier? Ons Vrouwen team (VR1) zoekt nog speelsters…en uiteraard zijn er bij ons ook altijd vrouwen welkom! 

Fijne zomer gewenst!

VRC VR30+ 1