VRC zoekt nieuwe trainer(s) voor G-jeugdteam

VRC is op zoek naar enthousiaste trainers voor hun G-voetbalteam. Als jij een passie hebt voor voetbal en graag wilt bijdragen aan een inclusieve sportomgeving, dan is dit je kans!

De training vindt wekelijks plaats op donderdagavond van 18:45 tot 20:00 uur en biedt voetbalkansen aan kinderen van 6 tot 16 jaar met een beperking.

Als trainer bij het G-team van VRC begeleid en coach je de jonge spelers, waarbij plezier en persoonlijke ontwikkeling voorop staan. Je helpt hen bij het verbeteren van hun technische en tactische voetbalvaardigheden en stimuleert een sterke teamgeest in een veilige en inclusieve omgeving. Ervaring met het trainen van kinderen is een pluspunt, maar enthousiasme en de bereidheid om te leren zijn belangrijker.

Ga voor de volledige vacature naar: https://www.vv-vrc.nl/vacatures/trainer-g-team/