Word EHBO’er bij VRC

Op dit moment hebben we bij VRC geen structurele EHBO beschikbaar op zaterdag. Dit kan zorgen voor vervelende situaties tijdens wedstrijden, omdat er geen adequeate hulp geboden kan worden.

Hier willen we graag verandering in brengen door een oproep te doen aan alle leden en ouders van jeugdleden. Wil je graag wat terugdoen voor de club (van je kinderen)? Geef je dan nu op om EHBO’er te worden bij VRC.

Vanuit EHBO Veenendaal wordt er voor geïnteresseerden een cursus georganiseerd, zodat je eerste hulp kunt verlenen wanneer dat nodig is. Bijkomend voordeel is dat je je kennis ook kunt gebruiken in andere (thuis)situaties!

We hopen dat veel leden/ouders zich melden, zodat we een grote poule aan EHBO’ers kunnen maken. Want: hoe groter de groep, hoe minder vaak je beschikbaar hoeft te zijn.

Je kunt je opgeven via e-mail (wedstrijdsecretariaat@vv-vrc.nl). Ook als je vragen hebt, kan je hier terecht.