ALES Metaaltechniek sponsort trainingspakken VRC MO20-1

VRC wil Dick de Leeuw van ALES Metaaltechniek bedanken voor het sponsoren van nieuwe trainingspakken en tassen voor de meiden van de MO20-1. Dit geeft het team een professionele uitstraling, wat de meiden verdienen.

ALES Metaaltechniek

Bij ALES Metaaltechniek maken we de belofte om het iedere dag weer beter te doen. Zowel aan onze klanten als medewerkers.
Als dé productie- en outsourcing partner in metaalbewerking en machinebouw leveren we al sinds 2005 niet minder dan de allerhoogste kwaliteit aan onze klanten. En om dat te kunnen garanderen, bieden wij een fijne werkplek voor onze medewerkers. Vrijheid, flexibiliteit en persoonlijke aandacht staan voorop. We zijn een eerlijke en betrouwbare partij om op te bouwen. En we werken continu aan verdere procesverbetering. Zo hebben niet alleen onze klanten, maar ook onze medewerkers het iedere dag weer Beter voor elkaar.

Meer weten? Kijk op: https://alesmetaaltechniek.nl en https://werkenbijales.nl.