Anton Davelaar nieuwe hoofdtrainer VRC Vrouwen 1

Wij zijn blij dat we Anton Davelaar als hoofdtrainer voor Vrouwen 1 hebben mogen vastleggen voor het komende seizoen.

Anton is getrouwd en woont in Rhenen waar hij een eigen autorijschool heeft. Na jaren sportles te hebben gegeven (judo+karate) bij het Ministerie van Defensie, is Anton als trainer/coach met voetbal begonnen bij Candia VR1, daarna Renswoude VR1 en tot slot Candia MO17, meegroeiend tot MO20, waar ze het tot hoofdklasse hebben geschopt. Zelf heeft hij gevoetbald bij de Merino’s en GVVV.

Anton: “Bij VRC zie ik een nieuwe uitdaging en ik heb zin om er met volle energie tegenaan te gaan en het maximale uit de speelsters te halen. Dit doe ik door ze positief te motiveren, individuele aandacht te geven en te wijzen op hun verantwoordelijkheden.”

We feliciteren Anton met deze aanstelling en heten hem welkom en wensen hem veel succes bij VRC, de gezelligste meiden- en vrouwenvoetbalvereniging van Veenendaal.

Foto: rechts Anton Davelaar, nieuwe trainer VRC VR1, links coördinator Meiden- en Vrouwenvoetbal: Jasper de Ruiter