Jeroen Vrolijk volgend seizoen naar VRC

Een nieuwe aanwinst voor de A-selectie van VRC: Komend seizoen zal keeper Jeroen Vrolijk onderdeel uit gaan maken van ons eerste elftal. Op dit moment speelt Jeroen nog bij DOVO. Hier heeft hij aangegeven te willen stoppen om meer tijd met zijn gezin door te kunnen brengen. Voordat Jeroen bij DOVO kwam, heeft hij bij FC Lisse en Ter Leede gespeeld. Ook is hij een aantal jaar keeper geweest bij De Merino’s.

“Ik kijk er naar uit om volgend jaar bij VRC aan te sluiten. Een club die qua vereniging bij me past, maar ook de ambitie heeft om door te groeien. Ik vind het mooi om mijn steentje daar aan bij te dragen.”

Jeroen Vrolijk

We zijn blij met de komst van Jeroen bij VRC die met zijn ervaring veel kan toevoegen aan de A-selectie van volgend jaar. 

Van harte welkom bij VRC Jeroen! We wensen je nog veel succes in je laatste maanden bij DOVO en in het nieuwe seizoen bij VRC.

Technische commissie VRC