Koninklijke onderscheiding voor Co van de Weerthof

Op Koningsdag is VRC-er Co van de Weerthof Koninklijk onderscheiden. Hij is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau.

Co is al jarenlang vrijwilliger bij onze club en heeft vele functies vervuld: zo was hij jeugdleider, jeugdbestuurder, grensrechter, scheidsrechter en onderdeel van onze onderhoudsploeg. Daarnaast was hij in 1964 mede-oprichter van het schoolvoetbal in Veenendaal. Al 60(!) jaar organiseert hij dit toernooi. Wat een enorme prestatie!

Dit jaar was de laatste keer voor Co: hij gaat het stokje overdragen. Hoe mooi is het dat het schoolvoetbaltoernooi dit jaar bij zijn VRC was én dat hij daarna zeer welverdiend deze Koninklijke onderscheiding ontving.

Wij zijn zeer trots en danken Co hierbij nogmaals voor zijn jarenlange inzet!

Foto’s: Annemarie Bakker Fotografie