Nog een aanvulling op de A-selectie: Viggo Koeleman komt naar VRC

Weer een nieuwe versterking voor de A-selectie van VRC. Vanaf volgend seizoen zal aanvaller Viggo Koeleman onderdeel uitmaken van VRC 1. Viggo is een talentvolle spits die op 17-jarige leeftijd debuteerde bij Roda 46 in het eerste elftal. Hierna heeft hij de overstap gemaakt naar De Merino’s. Het seizoen daarop maakte hij de overstap naar Bennekom 1.

Viggo: “Ik ben echt op zoek naar een fijne selectie waarin ik actief kan bijdragen aan de gestelde ambities. Het gesprek met VRC gaf mij dan ook een fijn gevoel”.

Wij zijn erg blij met de komst van Viggo. Zijn karakter en fysieke sterkte passen erg goed in het totaalplaatje van de huidige selectie.

VRC heet Viggo van harte welkom bij VRC en wenst jou veel succes het aankomend seizoen.

Technische commissie VRC