VRC Vrouwen 1 seizoen 2024-2025

Zoals eerder gemeld heeft VRC volgend seizoen weer een Vrouwen 1. Dit team bestaat uit de volgende dames: Carlijn Faber, Emma Faber, Mirte de Leeuw, Sanne de Leeuw, Melissa van Engelenburg, Merel de Ruiter, Charlotte Guérain, Yara van Merkestijn, Jada Hager, Amber van Kruistum, Anouk van Laar, Britt van de Weerd, Lyndsay van Manten, Eileen Heikamp en Isa Klerks.

Het team bestaat grotendeels uit meiden die doorschuiven uit de MO20-1, aangevuld met oud-speelsters van Vrouwen 1. Anouk heeft de overstap van VVA naar VRC gemaakt.

De trainer van dit team, Anton Davelaar, traint al jarenlang meidenteams. Onlangs heeft hij nog de meiden van Candia MO20-1 getraind. Anton was vorig seizoen al aangesteld als trainer van Vrouwen 1, maar helaas moesten we toen op het laatste moment de stekker uit dit team halen. Hij is dan ook extra gemotiveerd om met deze talentvolle groep aan de slag te gaan. Anton zal worden geassisteerd door Jasper de Ruiter.